ליצירת קשר עכשיו חייגו אלינו:
0723341781
או מלאו את הפרטים בטופס
ואנו נחזור אליכם בהקדם.
...Loading...
אתם מוזמנים לראות דגמים שונים של מסכי לדים בפעולה -...לקוחות ממליצים עלינו !

אקוסטיקה לחדר מוזיקה

אקוסטיקה לחדר תופים זה עניין רציני ביותר. הרי אין כמו שכן עצבני וכעוס כדי להשבית את כל השמחה. מי שיש לו מקלט או ממד תמיד יכול למצוא שם מפלט. אבל לצערנו לא לכולם יש את הפריבילגיה הנ"ל. חדר מוזיקה דורש אקוסטיקה שגם תבודד תא הרעשים מן החוץ וגם תמנע מהצלילים הבוקעים מן הכלים השונים לצאת החוצה. מעבר לבידוד, יש את עניין איכות החזרת הצליל כלומר ההד. גם באולמות הקונצרטים המפוארים ביותר עניין האקוסטיקה חשוב מאוד. יש אולמות שלא עוברים שיפוץ במשך שנים כדי להבטיח את השמירה על איכות הצליל הייחודית. 

באשר לאולפן הביתי, חשוב מצד אחד לשאוף למצוינות, אך יש כמובן תקציב מוגבל שצריך לעמוד בו ולכן לעשות בו שימוש יעיל ומושכל. הדרך הטובה ביותר להרים אולפן ביתי זה בסיוע של איש מקצוע. ניתן גם להיעזר באינטרנט כדי ללקט טיפים ועצות שימושיות. כמו כן יש ברשת הרבה חנויות וירטואליות יעילות למדי שמציעות ציוד איכותי במחיר תחרותי. 

שירותים משויכים

כאשר אנו רוצים לשפר את את התנאים האקוסטיים פנימה לתוך החדר כלומר להפחית את כמות ההחזרים וההדים לתוך החדר, לדוגמה חדר מוזיקה אמור להיות נעים לאוזן עים כמה שפחות החזרים ממשטחים קירות ותקרה.
מיזיקאים שמנגנים באופן קבוע צריכים מקום לנגן אז לא חובה לחפש חדר חזרות כדי לנגן אפשר להפוך כול חדר לחקר אקוסטי גם בבית מבלי להיכנס להוצאות גבוהות.
אקוסטיקה לאולפן ביתי ניתן למצוא למכירה ולהשכרה בכל רחבי הרשת.
אקוסטיקה לחדר תופים זה אתגר מורכב למדי.
בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה מיקום
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר מיקוםselect