ליצירת קשר עכשיו חייגו אלינו:
0723341781
או מלאו את הפרטים בטופס
ואנו נחזור אליכם בהקדם.
...Loading...
אתם מוזמנים לראות דגמים שונים של מסכי לדים בפעולה -...לקוחות ממליצים עלינו !

אקוסטיקה לחדר תופים בזול

אקוסטיקה לחדר תופים זה תמיד עניין מאתגר גם ברמת הבידוד וגם ברמת האקוסטיקה. אחד הפתרונות זה תופים דיגיטליים שמנטרלים את הרעש ורק המנגן יכול להאזין לצלילי התיפוף באמצעות אוזניות. אלא שזה טוב לאימון בסיסי ולא לדבר האמתי. כדי להיות מתופפים מקצועיים, צריך להשקיע בידוד של חלל אימונים ולהתחיל לתת בראש. 

האקוסטיקה שאמורה לבודד את צלילי התופים הרועשים חייבת להיות עבה במיוחד ולכן חשוב שהחלל הנבחר יהיה מספיק רחב ידיים כדי שגם לאחר התקנת הבידוד עדיין יהי מקום להשחיל את מערכת התופים. באינטרנט יש שלל טיפים בנדן וכמובן יש מומחים לאקוסטיקה כמו גם לתיפוף. השילוב של השניים זה הפתרון לרוב הבעיות שעלולות לצוץ בעץ הליך ההקמה.

מומלץ בחום גם לנסות לחשוב קדימה. כלומר, אם כבר משקיעים בהתקנת חדר מוזיקה, צריך שיתאים גם לנגינה של כלים אחרים ואולי גם לאימוני שירה ופיתח קול. כך בהמשך ניתן להשכיר את החלל להחזיר את ההשקעה. ישנם הרבה מוזיקאים שמחפשים את אותם חללים ביתיים כדי לחסוך בהוצאות של חזרות לקראת ההקלטות.

שירותים משויכים

כאשר אנו רוצים לשפר את את התנאים האקוסטיים פנימה לתוך החדר כלומר להפחית את כמות ההחזרים וההדים לתוך החדר, לדוגמה חדר מוזיקה אמור להיות נעים לאוזן עים כמה שפחות החזרים ממשטחים קירות ותקרה.
מיזיקאים שמנגנים באופן קבוע צריכים מקום לנגן אז לא חובה לחפש חדר חזרות כדי לנגן אפשר להפוך כול חדר לחקר אקוסטי גם בבית מבלי להיכנס להוצאות גבוהות.
אקוסטיקה לחדר תופים זה עניין רציני ביותר. הרי אין כמו שכן עצבני וכעוס כדי להשבית את כל השמחה.
בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה מיקום
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר מיקוםselect