ליצירת קשר עכשיו חייגו אלינו:
0723341781
או מלאו את הפרטים בטופס
ואנו נחזור אליכם בהקדם.
...Loading...
אתם מוזמנים לראות דגמים שונים של מסכי לדים בפעולה -...לקוחות ממליצים עלינו !

תאורה לאירועים להשכרה

מערכות תאורה לאירועים נחלקות לשני סוגים עיקריים: מערכות תאורה סטטיות ומערכות תאורה דינמיות. המערכות הסטטיות מורכבות ממספר פנסים סטטיים המורכבים על גבי זרועות. זרועות אלה מוצבות על גבי עמודי תאורה כשהשליטה בעוצמת התאורה מתבצעת באמצעות מערכת דימרים. מערכות תאורה דינמיות, כוללות פנסים המסוגלים לנוע ומצוידים באפקטים שונים כמו פילטרים, פוקוס ועוד. מערכות התאורה יכולות לשמש לנוי, לתאורת שטח, למזנונים או לרחבת הריקודים. במקרים רבים מוקמים גשרי תאורה שעליהם מותקנים גופי תאורה ואפקטים נוספים. 

איך משכירים מערכות תאורה לאירועים? 
אולמות אירועים רבים מציעים מערכות תאורה משלהם ובמקרים רבים יענו מערכות התאורה הללו על הדרישות שלכם. אולם אם אתם רוצים יותר, אם אתם רוצים להדהים את האורחים או את הקהל שלכם בעזרת תאורה ייחודית ומרגשת, מומלץ שתפנו לחברה שמתמחה בהשכרת מערכות תאורה לאירועים. לנו בכאן הציוד, יש ידע וניסיון רב בנושא. ידע וניסיון  שנצברו במשך שנים של אירועים מרגשים בסדרי גודל שונים. צרו איתנו קשר ותנו לנו להאיר את עיניכם בכל מה שקשור בהשכרת מערכות תאורה לאירועים. 

שירותים משויכים

מערכות תאורה סולאריות הן פתרון מושלם לאופניים, אם כי כיום כבר ישנם פיתוחים מתקדמים של תאורה לרכב מצד אחד ולאקוואריום מצד שני שגם הן מתבססות על אנרגיה ירוקה.
ציוד קריוקי מקצועי למכירה ניתן למצוא בחנויות ש להגברה ותאורה.
תאורה שקועה בקיר זה פתרון יעיל גם במשרד וגם בבית.
תאורה שקועה בבטון ובגבס בחלל הביתי.
בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה מיקום
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר מיקוםselect