ליצירת קשר עכשיו חייגו אלינו:
0723341781
או מלאו את הפרטים בטופס
ואנו נחזור אליכם בהקדם.
...Loading...
אתם מוזמנים לראות דגמים שונים של מסכי לדים בפעולה -...לקוחות ממליצים עלינו !

תאורה שקועה בקיר

תאורה שקועה בקיר מהווה פתרון טוב במקרים של עיצוב מוקפד. התאורה השקועה מאפשרת להשיג את האפקט של תאורה מבלי לחשוף את האלמנט שממנו היא בוקעת. השיקוע צריך להיעשות בצורה מושכלת כך שלא יבלוט מדי אבל גם לא יורגש בחסרונו. 

כמובן שניתן גם ללכת בכיוון ש לעיצוב גלוי וחשוף ואז להבליט את השיקועים. אלא שחשוב לעשות זאת בצורה כזאת שזה ייתפס כאומנותי ולא כטעות ארכיטקטונית. כיום יש תוכנות מחשב שמאפשרות לערוך הדמיה בטרם בניה. כך שניתן לבדוק ולראות בדיוק איך יראה החלל המיועד לעיצוב ובכך למנוע אי הבנות ועוגמת נפש. 

כמו כן, יש לקחת בחשבון שברוב המקרים השיקוע הוא קבוע. כלומר, בניגוד לאלמנטים רגילים של תאורה שניתן להסיר ולהסתיר במידה ומחליטים לוותר עליהם, את השקע בקיר קשה יותר להסתיר. אם מדובר בשקעים זעירים זה עוד לא נורא כל כך, אבל שקעים רחבים מאוד בולטים בהיעדר גוף תאורה בתוכם. לכן, חשבו היטב ושקלו בדיוק היכן למקם את השיקועים כך שבמידת הצורך הם לא יהפכו מנכס לנטל. 

שירותים משויכים

מערכות תאורה סולאריות הן פתרון מושלם לאופניים, אם כי כיום כבר ישנם פיתוחים מתקדמים של תאורה לרכב מצד אחד ולאקוואריום מצד שני שגם הן מתבססות על אנרגיה ירוקה.
מערכות תאורה לאירועים נחלקות לשני סוגים עיקריים: מערכות תאורה סטטיות ומערכות תאורה דינמיות.
ציוד קריוקי מקצועי למכירה ניתן למצוא בחנויות ש להגברה ותאורה.
תאורה שקועה בבטון ובגבס בחלל הביתי.
בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה מיקום
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר מיקוםselect