ליצירת קשר עכשיו חייגו אלינו:
0723341781
או מלאו את הפרטים בטופס
ואנו נחזור אליכם בהקדם.
...Loading...
אתם מוזמנים לראות דגמים שונים של מסכי לדים בפעולה -...לקוחות ממליצים עלינו !

מסכי לדים להופעות

מסכי לדים להשכרה לאירועים או להופעות זה הטרנד החם כיום.

שילוב מסכי לדים למגוון אירועם והופעות

ליוו צמוד במהלך האירוע על ידי טכני מקצועי

חשוב להבדיל בין זה לבין הלד למחשב.

צרו קשר וקבלו יעוץ ראשוני ללא עלות

מסכי לדים בפעולה


דוגמה ליצירת תפאורת וידאו למופעים 

אם גם אתם מעוניינים במסכי לדים מופעה שלכם צרו קשר איתנו ותכלו לקבל יעוץ ראשוני ללא עלות 

הבטיחי לעצמכם אירוע בלתי נשכך צרו אותנו קשר וקבלו יעוץ מהמקצוענים

שמחת הים האדום אילת

מסכי לדים להופעות  הפכו בתוך שנים ספורות למוצר חובה בכל הופעה או מסיבה. בעיקר לקראת הקיץ עת מתחילה עונת החתונות וההופעות, יש ביקושים ערים עבור מסכי הלד לאירועים, להופעות  ולמסיבות. היתרון הגודל של הלד זה גם בחסכון בתצרוכת החשמל הנדרשת עבורו וגם באמינות שלו.  מנורות הלד מצליחות להפיק תוצאה הרבה יותר יעילה מבחינת תאורה לעומת מנורות הליבון או הנאונים למיניהם. לא בכדי יש גם ביקוש עבור לד למחשב ולפנסים. אפילו בתעשיית המכוניות הנחשבת לשמרנית החלו להתקין פנסי לד. 

השכרה של מסכי לד יכולה להסתכם במאות שקלים בלבד עבור מסכים קטנים יחסית ועד עשרות אלפי שקלים עבור מספר מסכי ענק לטובת מופע בידור כלשהו. תודות ליעילות שלהם כל עניין אספקת החשמל לאירועים ולהופעות הפך לשולי וזניח יחסית. בנוסף, מוצרי הלד הרבה יותר קומפקטיים ונוחים לתפעול ביחס לחלופות. חשוב מאוד להתעניין אצל מי שמשכיר לכם את הציוד לגבי הוראות הפעלה בסיסיים, כללי בטיחות וכן קווים מנחים על עקרונות העבודה. ישנן מספר סוגיות של הדלקה וכיבוי שחשוב לדעת לפני תחילת העבודה.

           

ליווי לאורך האירוע על ידי טכנאים מקצועיים

מעצבי תאורה מובילים

עיצוב תאורה לארועים מהווה חלק אינטגרלי מהמכלול של עיצוב האירוע כולו. כלומר, התאורה אמורה להשתלב היטב בחלל המקום ותפקידו וליצור דיאלוג הרמוני עם שאר האלמנטים של העיצוב. חשוב גם לזכור כי כיום הרוב המכריע של אמצעי התאורה באירועים זה לא רק סוג התאורה אלא מרכיבים נוספים כגון מכסי לדים  . אמצעי התאורה ה מודרניים נהנים מעיצוב שהופך אתם לפריט עיצוב בעל נוכחות גם כשהאורה עצמה איננה פועלת. הנגישות ההולכת וגוברת לאלמנטים לחומרי העיצוב השונים לצד פיתוח של תוכנות הדמיה מתקדמות הפכו את מלאכת העיצוב לנגישה ביותר. כתוצאה מכך במהלך השנים האחרונות נרשמה עליה דראסטית במספר המעצבים שמתמקדים בעיצוב מערכות תאורה

הדמייה למסך לדים בגודל 2.5*3.5

הפקת הדמייה יכולה לחסוך הרבה כסף ולספק תוצאה טובה יותר על ידי צמצום טעיות  בעלי בתים רבים שמחפשים מעצבים עבור מערכות התאורה הביתיות שלהם פונים לא אחת לבוגרים הטריים של בתי הספר הגבוהים לעיצוב על מנת לקבל הצעות מעניינות ומקוריות במיוחד. כמו כן ניתן באמצעות האינטרנט לאתר דוגמאות מעניינות של מערכות תאורה מעוצבות ולבקש ממעצבי התאורה לבנות עבורכם מערך דומה. לצד אלמנט היופי והאסתטיקה, חשוב גם לתת את הדעת לאלמנטים של חיסכון בתצרוכת החשמל, ידידותיות לסביבה ויעילות התאורה. נורות הלד נחשבו כיום למועדפות על רוב מעצבי התאורה היות וקל מאוד לשלב אותן במערך העיצוב הכולל ויחד עם זאת הן צורכות כמעט חצי מכמות החשמל של אמצעי התאורה החלופיים. כמו כן אופן פיזור אלומת האור שלהם לצד היכולת לשלוט על העוצמה הופכות אותם לפריט שכל מעצב שמח לעבוד עמו.

לצד בחירת מעצב תאורה, מומלץ גם לתת את הדעת לצד של התשתית. בעיקר בכל הנוגע לבתים חדשים, המגמה כיום היא לעבר בתים חכמים. אלו בתים שמחוברים למחשב מרכזי שמאפשר שליטה מרחוק בכל האמצעים החשמליים בבית. ניתן להשאיר לנו פרטים להתקשרות פה באתר ומומחים מטעמנו ייצרו עמכם קשר על מנת לייעץ ולכוון אתכם בעת הבחירה והעיצוב של מערכת התאורה ביתית שלכם.

מסכי לדים להופעות

         

להזמנות ובירורים 072-2643004

שירותים משויכים

עיצוב תאורה לאירועים זה מאותם מקצועות שדורשים מקצוענים
מסכי לדים להשכרה לאירועים ולמופעים הפכו כבר מזמן לחלק אינטגראלי מתחום ההפקות.
מסכי לדים משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת על מנת להעביר תמונה ישירות דרך המסך ולא על ידי הקרנתה ממקור חיצוני.
מסכי לדים להשכרה לאירועים זה הטרנד החם.
מסכי לד לפרסום חוצות ולפרסום פנימי.
שלטי לד לחנויות קטנות וגדולות.
שלטי לד לעסק הקטן והבינוני.
תאורת לדים שקועה לגן ולבית.
ספוט לד מוגן מים לשימוש בחצרות ובגנים.
ספוט לד צבעוני לעיצוב בתים ועסקים.
מסכי led במבצע סוף עונה.
בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה מיקום
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר מיקוםselect